Şimşek Perde Yıkama

Evlerimizin vazgeçilmezi olmazsa olmaz perdelerimizden, son zamanlarda oldukça moda olmuş stor perdeler, evimizin estetik görünümüne değer katmaktadır. Birbirinden şık ve sade çeşitleri ile stor perdelerin temizliği ise normal perdelere göre daha zordur. Daha zahmetlidir. Kırışmamasına özen gösterilmelidir.

Perde Yıkama
Diğer perde türleri gibi çamaşır makinelerinde yıkanamayan stor perdelerin yıkanmasında oldukça dikkatli olunmalıdır. Evinizi güzelleştirmek için seçtiğiniz perdelerin, stor perde yıkama işlemleri itina ile yapılması gereken bir işlemdir. Aksi halde geri dönülemez problemler yaşanabilmektedir.

Stor Perde Yıkama İşlemi Uzmanlık Gerektirir.
Stor Perde yıkama profesyonellik gerektiren işlerdendir. Bu işlemi uzmanlaşmış bir ekiple yerine getirmekteyiz. Müşterilerimizin güven ve memnuniyetini, ilk sırada tutmaktayız. Yıkama şampuanlarımız ile itinayla temizlenen perdeleriniz, ne kadar hassas kumaşa sahip olursa olsun hiçbir şekilde deforme olmadan temizlenerek, geri teslim edilir.

Stor Perde
Günümüz koşullarında ; işyerlerinde, evlerde, camilerde kısaca pencere olan tüm alanlarda en çok tercih edilen perdelerden olan stor perde ve zebra perdeler temizliğinin zor olması nedeni ile vazgeçilmemeli bu konuda deneyimli ve tecrübeli bir ekiple hizmet sunan firmamızı tercih etmeli ve rahat etmelidir.

Stor Perde Yıkamada Nelere Dikkat Edilmelidir?
Sürekli artan müşteri sayımız, memnuniyet oranımızı arttırdığımızın göstergesi olduğu kadar stor perde yıkama konusundaki uzmanlığımızı da arttırmaktadır. Stor perde yıkama ve zebra perde yıkama işlemlerinde siparişi alınan adrese kararlaştırılan gün ve saatte gelen personelimiz perdeleri olduğu yerden perdenin özelliğine göre mekanizmasından ayırarak söker. Paketlenerek teslim fişi düzenlenen perdeler tesisimizde iki ila üç gün içerisinde temizliği yapılarak tekrar kararlaştırılan gün ve saatte Perdeler yerine takılarak teslimatı yapılır.
Bu servis esnasında önemli olan sadece perdelerin doğru yıkanması değil mekanizmalarının da herhangi bir nedenle hasar görmemesidir. Mekanizması arızalanan stor perdeler bir daha kullanılamaz duruma gelebilir. Bu sebeple stor perde yıkama işlemi uzman ekiplerce yapılmalıdır.

halı yıkama konya, konya koltuk yıkama, konya halı yıkama, konya halıflex yıkama, konya halı, konya, halıflex yıkama, halı yıkama, koltuk yıkama, kanepe yıkama, konya kanepe yıkama, store perde, konya store perde yıkama, konya store yıkama,konya koltuk yıkama,